• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 09:19:28

Czym jest kolagenKażda z kobiet wie, że najważniejsze dla nas jest to by zachwycać, by starać się zawsze wyglądać doskonale. Jednak ten mechanizm jest zależny od wieku, a więc o tego w jakim stanie będzie nasze ciało, a także skóra.

 

To więc z kolei uzależnione jest od czegoś co nazywamy kolagen. Kolagen to nic innego jak naturalny składnik znajdujący się w niemal każdej tkance żywego organizmu. Człowiek rodzi się z kolagenem który ma za zadanie utrzymywać sprężystość naszych tkanek jak skóra, czy stawy, a także żyły – naczynia krwionośne. Kolagen jest więc dobrem płynącym z natury, ale nie tylko.

 

Dziś kolagen jest również głównym składnikiem wielu kremów i kosmetyków przeznaczonych dla dojrzałych kobiet – są to bowiem składniki przeciwzmarszczkowe. To właśnie kolagenowe złącza – elementy go budujące są dziś uzyskiwane na potęgę dla dobra rozwoju medycyny i firm farmaceutyczno-kosmetyczny. Dziś niemal każda kobieta dba o to, by dobrze wyglądać, a więc sięga po kolagenowe produkty, które są dziś na wyciagnięcie ręki – do kupienia niemal w każdej aptece, czy drogerii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest kolagen
Nick: