• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 09:26:16

Skąd się bierze kolagen Czym jest i skąd się właściwie bierze? Mowa o kolagenie i wszystkich związanych z tym produktach? Kolagen jako naturalny składnik naszego organizmu, ale i organizmu zwierząt – uzyskiwany jest dla firm farmaceutycznych i salonów kosmetycznych z naturalnych źródeł – bardzo popularny staje się on zwłaszcza pochodzenia zwierząt morskich.

 

Kolagen pozyskuje się z tkanek organizmów żywych, ale nie tylko – jest on odbudowywany na podstawie jego właściwości i budowy przez laborantów wielu firm kosmetycznych. Kolagen w naturalnym środowisku, czyli w organizmie żywym – powstaje wraz z rozwojem – powstawaniem tkanek, jak choćby skra, czy kości, gdyż zarówno w jednym jak i drugim elemencie budowy jest kolagen.

 

Kolagen to więc uzyskiwany naturalnie – cenny składnik, który daje nam natura, a który dzięki nauce i badaniom jesteśmy w stanie pozyskać, dla dobra rozwoju farmacji i kosmetologii, ale przede wszystkim dla piękna i młodości kobiet i to właśnie to jest najważniejsze – natura, dla natury. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skąd się bierze kolagen
Nick: