• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 09:36:57

Odkrycie kolagenuOd czasu, kiedy kobiety zaczęły starać się o to by cofnąć czas, na tyle by ich wygląd nie zmieniał się na gorsze, a stan skóry nie ulegał pogorszeniu – największym odkryciem jest kolagen.

 

To właśnie odkrycie elementu jakim jest kolagen okazuje się nie tylko jednym z najciekawszych rozwiązań wspomagających walkę z upływającym czasem, a konkretnie wszelkimi zmianami, które wiążą się z upływającym czasem, ale również stało się niezawodnym sposobem na poprawę samopoczucia tych, którzy o piękno walczą non stop. Kolagen odkryto dawno temu – jako element tkanek żywych organizmów, od dawna wiadomo było jakie ma on właściwości i jaki jest cel kolagenu.

 

Nie wiadomo było jedynie – jak ten kolagen wykorzystać w produkcji kosmetyków, czy innych substancji o działaniu odbudowującym i wspomagającym odbudowę naturalnych włókien kolagenowych. Kolagen został więc dokładnie opracowany i zbadany dopiero w XX wieku, kiedy pozwoliła na to nauka i rozwój technologiczny, który miał nie mały udział w tworzeniu substancji odmładzającej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odkrycie kolagenu
Nick: