• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 09:46:44

Zalety kolagenuJedną i najważniejszą zaletą dodatku w kosmetykach jakim jest kolagen – jest fakt jego fantastycznego działania ujędrniająco-wypełniającego.  Kolagen jest więc niezastąpionym ujędrniaczem, który nie tylko doskonale sprawdza się w odbudowie włókien kolagenowych twarzy, ale również całego ciała, które często traci jędrność z wielu, przeróżnych powodów.

 

Kolagen jest więc nie tylko wyjściem dla kobiet, które mają już dojrzałą cerę i nie wiedzą, co w takiej sytuacji zrobić, ale również dla kobiet młodych, które utraciły jędrność skóry po ciąży, czy drastycznym odchudzaniu się – utracie masy ciała, czy też dla tych, którzy żyją aktywnie, a ich skóra musi napinać się na coraz to większej masie mięśniowej.

 

Kolagen ma również wiele innych – dodatkowych zalet – jak choćby łatwa wchłanialność, czy też korzystna cena – która zależna jest od rynku, na którym nabywamy kolagen. Zaletą kolagenu jest również łatwość jego zdobycia, gdyż z racji ostatniej jego popularności – można go dostać w drogeriach – w postaci kremów, w aptekach – w postaci tabletek, kapsułek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zalety kolagenu
Nick: