• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 09:48:37

Koszt kolagenuWszystko, co dobre – musi kosztować. Niestety – taka jest zasada. Tyczy się to zarówno kosmetyków, ubrań jak i mebli, czy innych elementów, które na co dzień kupujemy. Podobnie jest z substancją jaką jest kolagen, który jako super skuteczny i niemal nie zastąpiony musi kosztować więcej niż kosmetyki, które nie mają tak dużej skuteczności.

 

Kolagen to produkt o dużej skuteczności, a więc i cena nie należy do najkorzystniejszych jeśli patrzymy na tę substancję jak na inne kosmetyki, codziennego użytku. Kolagen kosztuje w zależności od rodzaju jaki jest przez nas kupowany.

 

Kolagen, który określany jest jako czysty, naturalny – wysoko stężony – jest to cena około 400 złotych za 50 mililitrów – co niestety nie może być zaliczane do tanich kosmetyków. Kolagen, które jest jedynie składnikiem kremu -  a jego stężenie w produkcie sięga około 40 procent – jest znacznie tańszy – i na ten produkt jest w stanie pozwolić sobie więcej kobiet. Kolagen jest więc uznawany za produkt przeznaczony dla elit, właśnie ze względu na koszta – cenę tego produktu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt kolagenu
Nick: