• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 10:09:31

Kolagen srebrny Kobiety, czy mężczyźni, którzy żyją aktywnie, często cierpią na tak zwane zakwasy – bóle mięśni, które odczuwalne są zawsze, po wysiłku fizycznym – dnia poprzedniego. Aby zrelaksować się, doskonale zregenerować bolące mięśnie – fizjoterapeuci coraz częściej polecają kremy i maści na bazie substancji jak a jest kolagen srebrny.

 

Kolagen srebrny jest stosowany do masażu całego ciała, ale równie smarowania tych części ciała, które szczególnie wymagają regeneracji. Kolagen srebrny stosowany jest również na całe ciało w celu odmłodzenia skóry całego ciała, jej ujędrnienia, a także wygładzenia – co szczególnie działa na panie, które dbają o to, by ich ciało pięknie się prezentowało o każdej porze roku.

 

Kolagen srebrny jest substancją uważaną za dość drogą, dlatego tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na zabieg kosmetyczny z użyciem kolagenu srebrnego, czy zakup kosmetyków z dużym jego stężeniem do stosowania samodzielnie w domu. Jednak jego skuteczność potwierdzają wszyscy specjaliści, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, a nawet lekarze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen srebrny
Nick: