• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 10:12:36

Kolagen platynowyCiało każdego z nas niezależnie od wieku, potrzebuje szczególnej ochrony – dbania o nie byśmy mogli czuć się dobrze we własnej skórze. Aby jednak czuć się dobrze we własnej skórze, należy przede wszystkim zadbać o odpowiednie kosmetyki na twarz i dekolt – to najważniejsze zwłaszcza w przypadku pań.

 

Skóra twarzy i dekoltu wymaga szczególnego traktowania, gdyż jako najdelikatniejsza część ciała – najszybciej ulega starzeniu się i co gorsza wiotczeje już w bardzo wczesnym wieku – po 20 roku życia. Już wtedy zaleca się stosowanie kosmetyku jakim jest kolagen platynowy.

 

Kolagen platynowy stosować należy właśnie na zwiotczałą i delikatną przy tym skórę twarzy dekoltu i szyi. Kolagen platynowy jest najdroższym ze wszystkich rodzajów kolagenu, dlatego też należy dobrze przemyśleć zakup tego specyfiku. Kolagen platynowy – stosowany regularnie daje efekt liftingu, który można sobie odpuścić przy stosowaniu nieinwazyjnego kolagenu jakim jest kolagen platynowy. Wymaga to jednak od nas precyzji w masażu tych części ciała i regularności w ciągu dnia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen platynowy
Nick: