• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 10:23:41

Zabiegi z kolagenemWiele kobiet stara się zawsze wyglądać dobrze i atrakcyjnie, jednak z czasem – wygląd się zmienia, skóra się starzeje, a my coraz cześciej myślimy o tym, by zaaplikować sobie zabieg, który tak reklamowany jest w telewizji przez celebrytów i specjalistów z zakresu kosmetologii. Mowa o zabiegu, który polega na wstrzykiwaniu kolagenu.

 

Kolagen pomaga utrzymać lub przywrócić piękną, młodą, napiętą skórę, która marzy się na powrót każdej z kobiet po 30-tce. To ważne dla wielu kobiet by zabiegi z użyciem substancji jaką jest kolagen – były bezpieczne dla zdrowia i jednocześnie nie stanowiły sporego obciążenie – ingerencji w organizm kobiety.

 

Kolagen a konkretnie zabiegi z kolagenem są bezpieczne, choć należy je powtarzac co jakiś czas, nie są również inwazyjne jak choćby zabiegi z botoksu, które często okazują się być bardzo niebezpieczne dla zdrowia kobiet. Kolagen jest pzrecież naturalnym składnikiem potrzebnym w każdym organiźmie – tyle, że często – z wiekiem coraz słabiej się regeneruje. Dlatewgo też kolagen często dostarczany jest do skóry – głównie skóry twarzy i szyi poprzez zabiegi nawilżające z dużą dawką kolagenu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi z kolagenem
Nick: