• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-20 10:28:11

Czy warto inwestować w kolagenWielu młodych ludzi zastanawia się dlaczego ludzie, w pewnym wieku mają tak poważny problem z pogodzeniem się z upływającym czasem i oznakami tego na swoim ciele.

 

Kolagen to jedna z substancji, która nie tylko jest doskonałym składnikiem kermów przeciwzmarszczkowych,ale również w czystej postaci służy do odmładzania skóry poprzez liczne, nawilżające zabiegi. Kolagen jest stosunkowo drogim preparatem – zwłaszcza kiedy jest to wysokostężony kolagen.

 

Warto jednak zainwestować w kolagen, jeśli rzeczywiście posiadamy widoczne zmarszczki, bądź nasze ciało zaczyna tracić jędrność – tworzy się cellulit, czy innego typu nieprzyjemne oznaki. Kolagen jako źródło witalności dostępny jest również w aptekach w postaci kapsułek, czy tabeletek. Ten preparat również nie nalezy do najtańszych, jednak warto – jeśli jest potrzebny zainwestować w tego typu suplement. Kupno kolagenu musi byc przemyślane, gdyż najlepiej działa on wtedy – gdy przyjmowany jest regularnie, a to jak wiadomo wiąże się z kosztami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto inwestować w kolagen
Nick: