• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 13:47:48

Leczenie nadpotliwościNadpotliwość jest ogromnym problemem dla osób, które na nią cierpią. Osoby takie, mimo prawidłowej higieny oraz stosowania antyperspirantów, nie mogą pozbyć się efektu pocenia. Sytuacje, w których nadmiernie się pocą, wywołują u nich uczucie skrępowania i dyskomfortu.

 

Medycyna estetyczna katowice poleca osobom cierpiącym na nadpotliwość zabiegi z zastosowaniem botoksu. Nadpotliwość nie musi występować we wszystkich miejscach, które "tradycyjnie" się pocą. Najczęściej dotyczy ona pach, stóp oraz dłoni. Salon kosmetyczny poznań do czynników wywołujących nadmierną potliwość zalicza między innymi stres, emocje, pikantne potrawy, gorące napoje, lęk.

 

Zabiegi wykonywane w celu zablokowania nadpotliwości polegają na wstrzyknięciu botoksu w odpowiednie partie ciała. Wybrany fragment ciała przed zabiegiem jest znieczulany. Kosmetyka warszawa podkreśla, że po zastosowaniu zabiegu niezbędne jest zachowanie odpowiedniej higieny. Zabiegi na nadpotliwość nie są trudne. Trwają dośc krótko, bo około 30 minut. Efekt zastosowania botoksu utrzymuje się przez kilak miesiecy i znacznie poprawia komfort życia pacjentom.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie nadpotliwości
Nick: