• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 13:50:24

Kwas hialuronowyKwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w organizmach żywych. Odpowiedzialna jest ona za wiązanie wody w skórze. Ilośćkwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem.

 

Efektem tego jest zwiotczenie i zmarszczenie się skóry. Medycyna estetyczna katowice opracowała metody dostarczania skórze kwasu hialuronowego zarówno w sposób inwazyjny jak i bezinwazyjny. Salon kosmetyczny poznań oferuje swoim klientkom obie. W ramach bezinwazyjnego dostarczania kwasu hialuronowego dostępne są kosmetyki z zawartością tego składnika. Inwazyjnie kwas hialuronowy warszawa wprowadzany jest pod skórę w formie zastrzyków.

 

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego u niektórych pacjentów pojawić się mogą zaczerwienienia i zasinienia. Znikają one jednak bardzo szybko. Dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym skóra odzyskuje jędrnosć, a zmarszczki wypełniają się. Dodatkowo kwas hialuronowy pobudza skórę do regeneracji. Kosmetyka rozwiewa wątpliwości osób, które zastanawiają się nad szkodliwością kwasu hialuronowego. Jest on całkowicie nieszkodliwy, a jego używanie zupełnie bezpieczne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwas hialuronowy
Nick: