• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:04:09

Lipoliza iniekcyjnaLipoliza iniekcyjna to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna katowice. Dzięk izastosowaniu lipolizy mamy szansę nbezoperacyjnie usunąć tkankę tłuszczową z wybranych partii ciała.

 

Salon kosmetyczny poznań zauważa, że klientki najczęściej korzystają z lipolizy brzucha, bioder, podbródka. Ceny zabiegów z zastosowaniem lipolizy iniekcyjnej są zróżnicowane. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową analizą lekarską stanu pacjenta. Kosmetyka warszawa jako przeciwwskazania do zabiegu wymienia między innymi: ciążę, karmienie piersią, choroby nerek i wątroby, otyłość, alergie. 

 

Zastosowane w lipolizie substancje wprowadzane są za pomocą igieł w wybrane partie ciała. Ich skład chemiczny powoduje rozpad tłuszczu. Substancją stosowaną podczas lipolizy iniekcyjnej jest fosfatydylocholina, która przez specjalisów uznawana jest za bezpieczną dla organizmu. Po zabiegu na skóze pojawić się mogą jednak siniaki lub zaczerwienienia, które po kilku dniach ustępują. Całośc zabiegu należy powtórzyć kilkukrotnie, by uzyskać oczekiwany efekt..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lipoliza iniekcyjna
Nick: