• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:22:11

Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa to jeden z bardziej inwazyjnych zabiegów, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna katowice. Zabiegi mezoterapii igłowej muszą być wykonywane pod ścisłym nadzorem specjalisty w certyfikowanym salonie.

 

Salon kosmetyczny poznań opisuje mezoterapię igłową jako zabieg polegający na wstrzykiwaniu środków leczniczych w miejsca chorobowo zmienione. Najcześciej mezoterapia igłowa zalecana jest w leczeniu blizn, cellulitu, rozstępów, a także do stosowania na zwiotczałą skórę. Szczegółowy skłąd stosowanych substancji leczniczych ustalany jest przez lekarza, po szczegółowym badaniu pacjenta.

 

Mezoterapia igłowa wymaga ogromnej wprawy. Wykonywana jest ręcznie przez lekarza specjalistę. Bolesność zabiegu określana jest różnie. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Kosmetyka warszawa podkreśla jednak, że podczas mezoterapii igłowej stosowane są miejscowe znieczulenia leczonych miejsc. Po zastosowaniu mezoterapii igłowej u pacjetów wystąpić mogą zasinienia, zaczeriwenienia lub wybroczyny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia igłowa
Nick: