• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:27:48

Leczenie trądzikuTrądzik jest zmorą wielu osób. Wbrew powszechnej opinii dotyczy on nie tylko osób w młodym wieku, ale także osób dorosłych. Kosmetyka warszawa szacuje, że u osób przed 25 rokiem życia występuje on jednak najcześciej i dotyczy 80% całej grupy.

 

Z pozoru błahy problem trądziku może przerodzić się w przewlekłe schorzenie pozostawiające blizny na zawsze. Pierwsze objawy trądziku to różnego typu zmiany skórne, w których powstaje stan zapalny. Salon kosmetyczny poznań podkreśla, że istnieją pewne czynniki sprzyjające rozwojowi trądziku. Należą do nich między innymi: nadmierna produkcja sebum, namierne rogowacenie się skóry, zaburzenia hormonalne i inne. Istnieje kilak metod leczenia trądziku.

 

Każda powinna być skonsultowana z lekarzem. Wybór metody uzależniony jest od stanu skóry pacjenta, jego indywidualnych predyspozycji. Metody te dzielimy na farmakologiczne oraz na zabiegi medyczne. Zabiegami zwalczającymi trądzik zajmuje się medycyna estetyczna katowice. Oferuje ona szereg zabiegów, które pozwolą zwalczyć trądzik. Do zabiegów tych należą: laseroterapie, mikrodermabrazje, odpowienie peelingi medyczne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie trądziku
Nick: