• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:35:15

Leczenie zmian naczyniowychZmiany naczyniowe na skórze powstają wówczas, gdy zostanie zaburzona naturalna struktura naczyń krwionośnych. Medycyna estetyczna katowice oferuje zabiegi leczące zmiany naczyniowe, które wykonywane są za pomocą lasera.

 

Dzięki niemu w uszkodzonych naczyniach podgrzana zostaje hemoglobina, która w efekcie niszczy całkowicei naczynko, a organizm w naturalny sposób usuwa ją z organizmu. Zmiany naczyniowe moga być poważnym problemem estetycznym. Nie zawsze są to pojedyncze naczynka, któe można zamaskować odpowiednim makijażem. Salon ksometyczny poznań podkreśla, że laserowe usuwanie zmian naczyniowych wymaga czasu i cierpliwości.

 

Zabiegi w zależności od wielkości i zaawansowania zmian moga trwać nawet kilka miesięcy.  Jak większość zabiegów medycyny estetycznej, laserowe usuwanie naczynek wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej, która wykluczy istnienie przeciwsskazń. Należą do nich między innymi cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, ciąża, bliznowce. Laserowa likwidacja zmian naczyniowych zalecana jest przy: naczyniakach starczych, trądziku różowatym, poszerzonych naczynkach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie zmian naczyniowych
Nick: