• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:45:31

Depilacja laserowaDepilacja laserowa warszawa to sposób na stosunkowo szybkie i trwałe pozbycie się owłosienia. Medycyna estetyczna katowice opracowała zabieg laserowy pomagający zlikwidować owłosienie.

 

Zbędne owłosienie dla wielu osób jest ogromnym problemem. Tradycyjne i wykorzystywane do tej pory metody depilacji nie zawsze się sprawdzały. Ich zasadniczą wadą było to, że prędzej czy później owłosienie wracało. Salon kosmetyczny poznań wykonując zabieg dapilacji laserowej korzysta z laserów o różnych wiązkach. Lasery te penetrują skórę i docierają do cebulek włosowych. Tam niszczą cebulki, co uniemożliwa ponowny wzrost włosa. Laser wykorzystywany w depilacji laserowej nie uszkadza skóry.

 

Dzięki zastosowaniu odpowiednich głowic chłodzących lasery nie powodują poparzeń skóry. Zabieg depilacji laserowe nie jest od razu w 100% skuteczny. Za każdym razem udaje się usunąć mniej więcej 30%-60% owłosienia. Kosmetyka warszawa podkreśla, że należy wykonać kilka zabiegów na daną partię ciała, w odstępach 4-6 tygodniowych. Tylko wtedy usuniemy całosć owłosienia na stałe.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Depilacja laserowa
Nick: