• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:48:14

FotoodmładzanieFotoodmładzanie to jeden z zabiegów wykonywanych za pomocą lasera. Medycyna estetycznka katowice fotoodmładzanie określa jako rodzaj delikatnej mikrodermabrazji. Jak sama nazwa wskazuje fotoodmładzanie to regeneracja skóry przy pomocy światła.

 

Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezbolesnym. Przeprowadza go praktycznie każdy salon kosmetyczny poznań. Fotoodmładzanie należy do zabiegów o dość wszechstronnym działaniu. Podczas fotoodmładzania usunięte zostają zarówno przebariwenia, rozszerzone naczynka, jak i delikatne zmarszczki. Dzięki małej inwazyjności zabiegu, nie pozostawia on długotrwałych śladów na skórze.

 

Osoby korzystające z fotoodmładzania już dzień po zabiegu mogą normalnie funkcjonować. Zabieg nie trwa długo. Całość to około 40 minut. Przed zabiegiem przeprowadzany jest z pacjentem wywiad lekarski, gdyż niektóre dolegliwości eliminują możliwosć wykonania fotoodmładzania (na przykład cukrzyca, epilepsja, bielactwo). Specjaliści zastrzegają jednak, że fotoodmładzanie moze wysuszać skórę. Dlatego po zabiegu ważna jest jej codzienna pielęgnacja. Kosmetyka warszawa zaleca zastosowanie odpowiednich preparatów i zabiegów głęboko nawilżających.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotoodmładzanie
Nick: