• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 14:54:54

Peelingi medyczneWykonanie w domowych warunkach peelingu jest bardzo proste. Wystarczy zakupić odpowiedni preparat w aptece bądź sklepie kosmetycznym i wykonać instrukcję zawartą na opakowaniu.

 

Niestety skuteczność tych peelingów jest różna, a na efekty niekiedy trzeba czekać bardzo długo. Na szczęście medycyna estetyczna katowice poradziłą sobie z tym problemem tworząc specjalistyczne peelingi medyczne. Peelingi tego typu wykonywane są przez salon kosmetyczny poznań, który zatrudnia przeszkolone w tym zakresie osoby. Czym są peelingi medyczne?

 

Peelingi medyczne nazywane są niekiedy dermopeelingami. Są one bardziej inwazyjne niż te wykonywane w domu. Przeprowadzane są za pomocą odpowiednich preparatów dodatkowo z użyciem odpowiedniego sprzętu. Wskazań do stosowania peelingów medycznych jest wiele. Kosmetyka warszawa do najistotniejszych zalicza; zmarszczki, przebarwienia, zmiany trądzikowe, łojotok, rozszerzone pory, wiotkość skóry. Bolesność peelingów jest różna, w zależności od tjego typu. W ofercie salonów mamy zazwyczaj do wyboru: peelingi płytkie, peelingi ultradźwiękowe, peelingi kwasami glikolowymi, peelingi ziołowe.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peelingi medyczne
Nick: