• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-02-24 15:19:31

MikrodermabrazjaMikrodermabrazja należy do popularnych zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna katowice. Zabieg ten jest dość inwazyjny. Za pomocą odpowiednich urządzeń delikatnie ścierana jest zewnętrzna wartwa naskórka.

 

Specjaliści opisują mikrodermabrazję jako rodzaj peelingu, gdyż ścieranie odbywa się za pomocą mikrokryształków. Zabieg ten stosowany jest w medycynie estetycznej od 1980 roku. Pierwotnie uprawnienia do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji mieli jedynie wyspecjalizowani lekarze. Dziś mikrodermabrazję oferuje praktycznie każdy salon kosmetyczny poznań.

 

Kosmetyka warszawa rozróżnia trzy typy mikrodermabrazji. Podział ten został stworzony na podstawie środka, za pomocą którego ścierany jest naskórek. Wyróżniamy więc mikrodermabrazję tlenową, diamentową i korundową. Mimo inwazyjności zabieg mikrodermabrazji jest bezbolesny. Szczególnie wskazania do zastosowania mikrodermabrazji to: trązik, zaskórniki, przebarwienia, rozszerzone pory, rozstępy, delikatne zmarszczki, niektóre rodzaje blizn, łojotok.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mikrodermabrazja
Nick: